Šta je Emir Spahić večeras rekao Harisu Seferoviću?

Kapiten fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Emir Spahić večeras je gostovao kod Real Sociedada u San Sebastianu.

Njemačka je ekipa slavila pobjedu rezultatom 1:0 i plasirala se dalje u UEFA Ligi prvaka.

Spahić je na terenu proveo svih 90 minuta u igri, te je bio jedan od najboljih igrača u crvenom dresu Bayera.

Spahić večeras nije bio jedini Bosanac na terenu Anouete, jer je u igru u drugom poluvremenu ušao reprezentativac Švicarske Haris Seferović.

Seferović je dobio poziv od Emira Spahića prije nekoliko mjeseci da dođe u Ljubljanu, kada je Bosna i Hercegovina igrala prijateljsku utakmicu sa Slovenijom.

Kapitenova je želja bila da Seferović obuče dres Bosne i Hercegovine, ali je Haris ignorisao Spahićev poziv, te je kasnije prihvatio poziv selektora Švicarske Ottmara Hitzfelda u reprezentaciju te zemlje.

Bilo je zanimljivo znati šta li je Spahić večeras mogao reći Seferoviću...