Navijači zanijemili: Pogledajte kako je reagovao trener Herthe na start Vedada Ibiševića

Iako je Hertha važila za favorita u prvom susretu proljetnog dijela sezone u njemačkoj Bundesligi, Augsburg u Berlinu i dalje drži 0:0.

Domaći imaju mnogo problema pri probijanju odbrane gostiju iz Bavarske, a u napadu od prve minute u dresu Herthe zaigrao je reprezentativac Bosne i Hercegovine Vedad Ibišević.

Ibišević je, međutim, danas vrlo nervozan na terenu, pa je u prvom poluvremenu zaradio žuti karton.

U nastavku je ponovo neoprezno startovao, ali mu je sudija ovog puta progledao kroz prste, ne pokazavši mu isključenje.

Ibišević je ove sezone već jednom morao pauzirati nekoliko utakmica zbog crvenog kartona, pa bi se svakako trebao pripaziti.

Kamera je u tom trenutku uhvatila trenera Herthe Pál Dárdaia, koji se počeo smijati...