Hoće li ovaj igrač ikada dobiti poziv Safeta Sušića?

Teplice su na odmaćem terenu u okviru desetog kola Synot lige savladale Bohemians 1905 (4:1), a u listu strijelaca upisao se bh. dvojac, Admir Ljevaković i Aidin Mahumutović.

U finišu prvog poluvremena, tačnije u 42. minuti, Ljevaković je na asistenciju Vucha doveo Teplice u vodstvo. Nakon šest minuta igre u drugom dijelu mrežu gostuju pogodio je i Mahmutović.

Već u 54. minuti Teplice su osigurale pobjedu, jer je pogodio Vuch. Salami je golom u 66. minuti potvrdio pobjedu tima naših interncionalaca, da bi Mikus u 79. minuti postavio konačnih 4:1.

Aidin Mahmutović se inače dugo spominje kao mogući novi reprezentativac Bosne i Hercegovine, ali mu selektor Zmajeva Safet Sušić još uvijek nije uputio poziv.