Sramota: Pogledajte šta su navijači Citya poručili Edinu Džeki

Manchester City je poražen na Anfield Roadu ovog vikenda u derbiju protiv ekipe Liverpoola rezultatom 3:2.

Bio je derbi engleske Premier lige u kojem je Liverpool možda došao i do krucijalnih bodova u borbi za naslov prvaka.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Edin Džeko ovaj je susret počeo od prve minute i bio je više nego dobar na terenu, prije nego što ga je u 68. minuti na terenu zamijenio Sergio Aguero.

Međutim, jednom dijelu razmaženih navijača Manchester Citya očigledno to nije bilo dovoljno dobro, pa su nakon utakmice na socijalnim mrežama osuli paljbu na Dijamanta.

Ovakve kritike su potpuno nezaslužene, jer Edin Džeko igra u sjajnoj formi.

Naime, ove je sezone napadač Bosne i Hercegovine u okviru Premier lige Engleske postigao 11 golova.

Džeko je posebno ubitačan u posljednje vrijeme.

U posljednjih pet utakmica Manchester Citya u Premier ligi Engleske postigao je četiri gola i definitivno je jedan od najboljih napadača tima sa Etihada.