Ovo bi Safeta Sušića trebalo veoma zabrinuti

Ekipa Freiburga je u posljednjem susretu 25. kola Bundeslige sa ubjedljivih 1:4 savladala Frankfurt.

U prvom poluvremenu obje ekipe su imale nekoliko izglednih prilika ali prvi u vodstvo dolaze gosti. Schuster je pogodio u 34. minuti za 0:1 što je bio i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku nakon samo devet minuta igre, gosti dolaze i do drugog gola. Guede je u 54. minuti pogodio mrežu Eintrahta.

Ipak u 59. minuti domaći su preko Joselua smanjili na 1:2. Do kraja su gosti uspjeli postići još dva gola. Prvo je Klaus u 70. posvisio na 1:3, da bi konačnih 1:4 postavio Guede svojim drugim golom na utakmici u 93. minuti meča.

Naš reprezentativa Mensur Mujdža je pobjedu svog tima odgledao sa klupe za rezervne igrače.