Čudesna forma: Reprezentativac BiH nastavio zlostavljati golmane

Fudbaleri Istanbula BB krupnim koracima koračaju ka povratku u Superligu Turske.

Istanbul je danas ostvario gostujuću pobjedu kod fenjeraša Kahramanmarasa od 3:1 i tako ponovo izbio na prvo mjesto na tabeli s obzirom da sada ima tri boda prednosti nad Ankarasporom. Još jednu sjajnu utakmicu je odigrao Edin Višća koji je postigao novi gol za svoj tim i upisao novu asistenciju.

Ipak, poveli su domaći već u 8. minuti preko Biyiklija, da bi onda na scenu stupio reprezentativac BiH koji je mrežu domaćih zatresao u 26.minuti. Višća je sjajno pratio akciju i nadmudrio golmana i odbranu domaćih. Ovaj gol je dao krila gostima, koji su poveli u 33.minuti preko Batdal.

U drugom dijelu Istanbul je postigao još jedan pogodak, a sve dileme oko pobjednika je riješio Sahin u 80.minuti. Sjajni Višća je zamijenjen u 83.minuti.