Vranješ bijesan: Ovo je sprdnja, ovo u životu nisam vidio!

Barcelona je jučer u okviru španske Primere do nogu potukla Sporting iz Gijona rezultatom 6:0.

Luis Suarez je zabio čak četiri gola, dok su po jedan dodali Lionel Messi i Neymar.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Ognjen Vranješ počeo je ovaj susret od prve minute, ali je isključen šest minuta prije kraja utakmice.

Vranješu je glavni sudija pokazao drugi žuti karton i put u svlačionicu, te je uz to pokazao i penal, a sve zbog "prekršaja" koji NIJE postojao.

Naime, na video snimku se lijepo vidi kako Vranješ nije praktično ni dotakao Neymara u skoku, ali je sudija odlučio da se iživljava nad Sportingom u korist Barcelone, pa je svirao penal, a Neymar je odglumio tako da je izgledalo kao da ga je Vranješ udario užarenom čeličnom šipkom.

Barceloni su na ovoj utakmici dosuđena čak tri jedanaesterca, a Ognjen Vranješ nakon utakmice je bio bijesan.

"Fudbalska tragedija, svi da je Barsa znamo bolja od nas ali i da svira tri penala... Sprdnju pravi od utakmice, to još nisam vidio", rekao je reprezentativac Bosne i Hercegovine nakon utakmice.