ODBIO NJEMAČKU ZBOG ZMAJEVA Zvijezda Bayerna poručuje: Bosna je moja domovina

Benjamin Hadžić, 17-godišnji član Bayerna U17 nalazi se u sjajnoj formi.

U utakmici sa Kaiserslauternom njegov Bayern je slavio rezultatom 5:3 a dva pogotka je postigao upravo Hadžić.

Prvi u 72 minuti susreta za vodstvo 4:3 a drugi u 80 minuti za konačan rezultat 5:3.B enjamin Hadžić je ove sezone u dresu Bayerna postigao 18 pogodaka i sigurno sjajno raspoložen dolazi u Zenicu, gdje će sa našom reprezentacijom U17 odraditi pripreme za Evropsko prvenstvo.

Talentovani Hadžić drugi je najbrži igrač u Bayernu, uzimajući u obzir i prvu ekipu ovog slavnog kluba.

Nedavno je debitovao za našu reprezentaciju, koju je odabrao srcem kako nam je rekao, jer imao je priliku da igra i za Njemačku, ali ih je glatko odbio te se nada da će na Evropskom prvenstvu postići i prvi pogodak za našu reprezentaciju.

Roditelji Benjamina Hadžića su inače iz Sanskog Mosta.