IMAMO POTEZ KOLA PREMIER LIGE Pogledajte šta je napravio Asmir Begović

U susretu 35. kola Premiershipa Engleske, Chelsea nakon prvog poluvremena vodi sa 2:1 u gostima kod Bournemoutha.

Golove za aktuelnog prvaka Engleske postigli su Pedro i Eden Hazard, dok je strijelac jedinog gola za domaću ekipu bio Tommy Elphick.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Asmir Begović u ovom je susretu dobio priliku od prve minute na terenu, dok je Belgijanac Thibaut Courtois ostao na klupi za rezervne igrače.

Begović je pokazao da se uprkos tome što rijetko igram nalazi u jako dobroj formi.

Ovaj je Trebinjac u prvom poluvremenu imao nekoliko zaista odličnih intervencija, te je najzaslužniji što je Chelsea primio samo jedan gol u prvih 45 minuta.

Reprezentativni golman Bosne i Hercegovine prvo je odbranio šut Cooku, a potom je bravuroznom intervencijom zaustavio Grabbara u situaciji jedan na jedan.

Asmir Begovic saves vs Bournemouth 23.4.2016.