Italija u čudu: Pogledajte šta je uradio Ervin Zukanović nakon što je dobio crveni karton

Nakon pet mečeva u nizu bez pobjede danas su na zadovoljstvo svojih navijača trijumfovali fudbaleri Torina.

Torinezi su na gostujućem terenu minimalnim rezultatom porazili tim Atalante. Jedini pogodak na utakmici postigao je Bovo početkom drugog poluvremena. Sanjin Prcić ni danas nažalost nije ulazio u igru u timu Torina.

Odličan meč u Firenci su odigrali Fiorentina i Empoli.

Gosti su u prvom poluvremenu u potpunosti nadigrali Fiorentinu, te do pauze uspjeli dva puta poentirati uz situaciju u kojoj im je arbitar mirne duše mogao dosuditi jedanaesterac za 0:3. Strijelci su bili Livaja i Buchel.

U nastavku su domaći igrači zaigrali mnogo bolje, te ekspresno izjednčaili golovima Nikole Kalinića koji je ušao na poluvremenu.

Za preokret domaćin ipak nije imao snage, pa je meč okončan rezultatom 2:2. Rade Krunić je igrao od 73. minute u timu Empolija.

Sampdorija je na gostovanju u Udinama doživjela poraz minimalnim rezultatom uz pogodak Agyemang-Badua.