Objavljen novi video: Pogledajte šta su napravili navijačima Sarajeva, ovo je užas!

Sredinom drugog poluvremena utakmice 25. kola BH Telecom Premijer lige BiH Slavija - Sarajevo u Lukavici, došlo je do prekida zbog fizičkog obračuna između navijača ova dva tima.

Naime, u 67. minuti meča sudija je pri rezultatu 2:2 povukao ekipe u svlačionicu zbog sukoba navijača na tribini. Intervenisala je policija, a potom je utakmica nastavljena.

Kako je za Radiosarajevo.ba kazala glasnogovornica CJB Istočno Sarajevo, Danka Tešić, prema njenim saznanjima u incidentu na stadionu u Lukavici nije bilo povrijeđenih, niti privedenih osoba.

Sukobili su se navijači domaćeg tima i grupica gostujućih simpatizera koji su neorganizovano došli u Lukavicu.

Incident se dogodio na dijelu tribine gdje su utakmicu posmatrali suspendovani i povrijeđeni fudbaleri Sarajeva Mehmed Alispahić, Mario Barić i Nemanja Bilbija, no oni nisu povrijeđeni.