Mancini ponovo ponizio Hajrovića

U okviru Superlige Turske Galatasaray je danas poražen u Istanbulu 0:1 u duelu sa ekipom Kayserispora.

Bio je to veliki neuspjeh izabranika italijanskog trenera Roberta Mancinija, od kojih se danas očekivala lagana pobjeda.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Izet Hajrović u ovom je susretu od Mancinija dobio priliku od prve minute.

Hajrović je bio sigurno najbolji igrač Galatasaraya na terenu u prvom poluvremenu, te je u nekoliko navrata opasno zaprijetio protivničkom golu.

Upravo iz tog razloga Hajrović je bio šokiran kada je u 66. minuti utakmice vidio da ga Mancini vadi iz igre i umjesto njega ubacuje Ontivera.

Hajrović je teren napustio prilično ljut i zbunjen, nakon još jedne, blago rečeno, čudne odluke italijanskog trenera.